Obchodní podmínky 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Vaše elektronická objednávka se stává oboustranně závaznou v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím Internetu) potvrdíme její přijetí a to na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce.

Plně odpovídáme za výrobní vady a případné škody vzniklé při poštovní přepravě.

Běžná dodací doba je 2 až 5 dnů.

Poštovné činí 99,– Kč na území ČR. Pokud objednávka činí 10 000,– Kč s DPH a více, poštovné neúčtujeme.

Zásilky a dobírky jsou expedovány v České republice v současné době společností GEIS.

PŘEVZETÍ ZÁSILKY

Reklamace mechanického poškození – Zákazník je povinen zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci  (číslo reklamované zásilky = číslo balíku) nebo na lince Zákaznického servisu. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

Jestliže nebyla dodávka dle vaší objednávky kompletní, bude Vám zboží zasláno dalšími zásilkami bez poštovného. Objednávku evidujeme jeden měsíc.

Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu vyfakturována dvojnásobná výše poštovného.

Pokud zboží nedodáme do 1 měsíce, je možno na vaši žádost objednávku prodloužit.

Zákazník má možnost vrátit zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu – viz Poučení o právu na odstoupení od smlouvy. Zboží je možno vrátit poštovním přepravcem na adresu: Kola Sport Hájek, Hradební 173 Rokycany 33701